Air Excellent Luchtverdeelkast DB206H125
Artikelnummer: 0188642
  • Anti-statische en anti-microbiële eigenschappen
  • Halfronde en ronde maatvoeringen eenvoudig te combineren
  • Licht van gewicht
  • Snelle en eenvoudige montage
  • TÜV SÜD gecertificeerd Air Excellent luchtverdeelsysteem
Bekijk alle specificaties
Alle media
Air Excellent 200 Series DBOX DB206H125
Application picture - Air Excellent distribution box DB206H125 6 connections
Specificaties
Algemeen
Product Naam
GTIN
Accessoires in de verpakking
Restrictie ringen
Artikel type
Luchtverdeelkasten
Prijs (ex. BTW)
Handelsnaam
Air Excellent
Technisch
Commerciële afmeting
125 mm
Aantal aansluiting
6
Aantal restrictieringen
6
Anti Microbieel
Kleur
Grijs
Aantal afdekkappen
3
Anti statisch
Richting luchtstroom
Toevoer/Afzuigen
Afmeting
Lengte
400 mm
Hoogte
148 mm
Breedte
318 mm
Netto gewicht
0.9 kg
Logistiek
Intrastat
Verpakking basis eenheid
Kartonnen doos
Verpakking / lengte
331 mm
Verpakking / hoogte
227 mm
Aantal per verpakking
1
Brutogewicht
1.29 kg
Verpakking / breedte
331 mm
Prestatie
CE markering
Temperatuurbestendigheid (max.)
60 °C
Temperatuurbestendigheid (min.)
-20 °C